Nowy kierunek w Żaku!!

1.7.2016

UWAGA! Obecnie bez kwalifikacji rolniczych nie kupisz ziemi! Szkola ZAK gwarantuje zdobycie wyksztalcenia rolniczego ZA DARMO i ZAOCZNIE. Tel. 943520292.

 

Technik turystyki wiejskiej jest nowym zawodem, poszukiwanym na krajowym rynku pracy a także na terenie UE. Turystyka wiejska to każda forma turystyki odbywająca się w środowisku wiejskim i wykorzystująca jego walory takie jak przyroda, krajobraz, kultura, zabudowa, które są tu główną atrakcją. Zawód technik turystyki wiejskiej przygotowuje do planowania i organizowania pobytu turystom na obszarach wiejskich, organizacji
i wykonywania prac w gospodarstwie rolnym, prowadzenia własnej działalności gospodarczej, prowadzenia gospodarstwa rolnego lub agroturystycznego, do dokonywania analizy i planowania strategii rozwoju własnej działalności, podjęcia pracy biurach turystycznych, hotelach i pensjonatach, prywatnych domach letniskowych.

Tryb nauczania: zaoczny

Tytuł: technik turystyki wiejskiej

Program nauczania:
Podstawy przedsiębiorczości
Działalność turystyczna na obszarach wiejskich
Język obcy w turystyce
Produkcja rolnicza
Usługi agroturystyczne
Obsługa turystyczna
Prowadzenie produkcji rolniczej
Usługi żywieniowe
Usługi noclegowe

Perspektywy pracy:

przedsiębiorstwa turystycznezakłady gastronomicznepensjonatygospodarstwa agroturystyczneszkoły.

  801 100 777

  pon – pt: 9.00 - 17.00

  Partnerzy:

  PIFS Vipera ProGrupa SketchUp
  Zapisz
  się online

  Serwis wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji o używanych przez nas plikach cookies można znaleźć w Polityce prywatności.