• zak.edu.pl  »
  • Aktualności  »

Opiekun Medyczny- profesjonalna pomoc chorym oraz niepełnosprawnym - oferta szkoły.

22.2.2024

Opis oferty

OPIEKUN MEDYCZNY z Aktywizacją Osób Starszych i Niepełnosprawnych!

Osoba w zawodzie Opiekun medyczny, świadczy w sposób profesjonalny pomoc chorym oraz niepełnosprawnym. Często spełnia ich najbardziej podstawowe potrzeby życiowe . Samodzielnie rozpoznaje a następnie znajduje rozwiązanie wszelkich problemów dotyczących opieki dla osób chorych i niepełnosprawnych w różnym wieku oraz w mniej lub bardziej znacznym zaawansowaniu choroby.

Wybierz ten kierunek i zyskaj nowe umiejętności.

Czesne 0 zł – cały okres nauki

Cykl Kształcenia: 1,5 rok (3 semestry)

Forma kształcenia: stacjonarnie (3 razy w tygodniu – zajęcia prowadzone są w piątek od godziny 16 oraz w sobotę i niedzielę od 8-16 ).

Kierunek realizowany wg. nowej podstawy programowej ,obowiązującej od września 2021

Dla zawodu Opiekun Medyczny obecnie wyodrębniono kwalifikację:

MED.14 Świadczenie usług medyczno-pielęgnacyjnych i opiekuńczych osobie chorej i niesamodzielnej

Zapewniamy :

- możliwość rezygnacji w każdym momencie, bez okresu wypowiedzenia
- bezpłatne zaświadczenia do ZUS, MOPS itp
- profesjonalną kadrę pedagogiczną

- solidne przygotowanie do zdania egzaminu państwowego

- dodatkowo KURS PIERWSZEJ POMOCY PRZEDEMEDYCZNEJ - po ukończeniu kierunku, wydajemy zaświadczenie MEN , potwierdzające dodatkowe kwalifikacje!

Wymagane dokumenty:
- świadectwo ukończenia szkoły średniej
- dowód osobisty (do wglądu)
- zdjęcie legitymacyjne

- zaświadczenie od lekarza medycyny pracy (w momencie zapisu wydajemy skierowanie na bezpłatne badania)

W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu:

Kołobrzeg

Armii Krajowej 20c/14