• zak.edu.pl  »
  • Aktualności  »

Ważne! Badania lekarskie dla kierunków policealnych - wszystkie semestry - ostatni termin.

Prosimy o zabranie ze sobą skierowań wystawionych przy zapisie do szkoły.

15.4.2024

Szanowni Słuchacze!

20 kwietnia 2024 r., tj. na najbliższym zjeździe, w szkole, będzie obecny lekarz medycyny pracy. Jest to ostatni termin, kiedy będzie można bezpłatnie otrzymać zaświadczenie od lekarza.

Wszystkie osoby zapisane na pierwszy semestr na kierunki policealne, które nie dostarczyły jeszcze zaświadczenia, osoby, które zapisały się w późniejszym terminie oraz takie, które z różnych względów nie dopełniły formalności związanych z lekarzem medycyny pracy.

• Technik BHP,

• Technik Usług Kosmetycznych,

• Opiekun Środowiskowy,

• Opiekun Medyczny,

• Florysta,

proszone są o zabranie ze sobą skierowań na badanie, które otrzymali Państwo przy zapisie do szkoły.

Przypominamy, że zaświadczenie lekarskie o możliwości kształcenia się na danym kierunku jest obowiązkowym dokumentem, który należy dostarczyć do szkoły.