Matura poprawkowa

3.7.2019

Informujemy, że do egzaminu maturalnego w terminie poprawkowym może przystąpić absolwent, który nie zdał egzaminu wyłącznie z jednego przedmiotu obowiązkowego w części ustnej lub w części pisemnej, pod warunkiem że:

- przystąpił do wszystkich egzaminów z przedmiotów obowiązkowych w części ustnej i w części pisemnej i żaden z tych egzaminów nie został unieważniony oraz

- przystąpił do egzaminu z co najmniej jednego przedmiotu dodatkowego na poziomie rozszerzonym w części pisemnej i egzamin ten nie został mu unieważniony.

Deklaracje do egzaminu maturalnego w terminie poprawkowym można składać w Sekretariacie Szkoły do dnia 11 lipca 2019 r.

Egzaminy „poprawkowe” przeprowadzone będą w następujących terminach:

-    egzaminy pisemne:   20 sierpnia 2019 r. (wtorek), początek godz. 9.00 ( Szkoła Podstawowa nr 7, ul. Okopowa 1a),
-    egzaminy ustne:       20 – 21 sierpnia 2019 r. (wg harmonogramów ustalonych w szkołach)

pon – pt: 9.00 - 17.00

Partnerzy: