Matura poprawkowa- procedury

16.8.2019

Szanowni Państwo,

krótkie przypomnienie, które należy mieć na uwadze podczas zbliżającego się egzaminu maturalnego w terminie poprawkowym.

1.HARMONOGRAM EGZAMINU MATURALNEGO W TERMINIE POPRAWKOWYM:

1. Część pisemna – 20 sierpnia 2019 r. (wtorek), godz. 9:00  - Szkoła Podstawowa nr 7 w Kołobrzegu przy ul. Okopowej 1 a – sala 12.

2.TERMINY:

Termin ogłaszania wyników egzaminu maturalnego: 11 września 2019 r.

Termin przekazania szkołom świadectw, aneksów i informacji o wynikach: 11 września 2019 r.

Termin wydania zdającym świadectw, aneksów i informacji o wynikach: 11 września 2019 r.

3.MATERIAŁY I PRZYBORY POMOCNICZE, Z KTÓRYCH MOGĄ KORZYSTAĆ ZDAJĄCY Każdy zdający powinien mieć na egzaminie z każdego przedmiotu długopis (lub pióro) z czarnym tuszem (atramentem) przeznaczony do zapisywania rozwiązań (odpowiedzi). Rysunki – jeżeli trzeba je wykonać –zdający wykonują długopisem. Nie wykonuje się rysunków ołówkiem.

Matematyka: linijka, cyrkiel, kalkulator prosty** (zapewnia szkoła lub zdający) oraz wybrane tablice matematyczne (obowiązkowo zapewnia szkoła – wzór w załączeniu)

** Kalkulator prosty –jest to kalkulator, który umożliwia wykonywanie tylko dodawania, odejmowania, mnożenia, dzielenia, ewentualnie obliczanie procentów lub pierwiastków kwadratowych z liczb.